Return to Website

www.arabskamagia.blogspot.com

Можете да отправяте своите въпроси и коментари тук

Forum: Въпроси и коментари
This forum is locked and posting is not allowed
Author
Comment
Магия или не

Здравейте! Преди месец ходих при една жена от ромски произход да ми бае да се съберем с приятеля ми, защото майка му ни направи магия за раздяла и въпросната жена ме накара да и занеса 3 картофа,30 стотинки на по 1, 30 стотинки на по 50,снимка на момчето и червена свещ и нещо дребно за нея (храна). Обели картофите, нещо ги наричаше и каза, че корите трябва да се заровят в земята, дребните стотинки да хвърля на кръстопът, като си мисля за момчето, едрите стотинки уж щяла да раздаде на децата от махалата, а свещта да паля на всеки празник за по 5 мин. имаше и някакъв здравец,който трябваше да изхвърля в река. По време на баенето дочух, че казва да сме като рози с бодли и нещо за деца, в същото време ме поливаше с вода и захар. Беше категорична, че до 4 дни ние ще се съберем...е...не само не се събрахме, ами вече дори не си говорим. Та искам да попитам: на вас този ритуал не ви ли прилича, че е по-скоро за раздяла, а не за събиране? Бихте ли ми дали съвет какво да правя? Благодаря предварително!

Re: Магия или не

Здравейте,
пишете ми на имейла: arabskamagia@abv.bg

Email  
Get your own FREE Forum today! 
Report Content ·  · Online Photo Albums   Free Guestbooks   Free Web Hosting   Cheap Domains