Return to Website

www.arabskamagia.blogspot.com

Можете да отправяте своите въпроси и коментари тук

Въпроси и коментари
This Forum is Locked
Author
Comment
Магия или не

Здравейте! Преди месец ходих при една жена от ромски произход да ми бае да се съберем с приятеля ми, защото майка му ни направи магия за раздяла и въпросната жена ме накара да и занеса 3 картофа,30 стотинки на по 1, 30 стотинки на по 50,снимка на момчето и червена свещ и нещо дребно за нея (храна). Обели картофите, нещо ги наричаше и каза, че корите трябва да се заровят в земята, дребните стотинки да хвърля на кръстопът, като си мисля за момчето, едрите стотинки уж щяла да раздаде на децата от махалата, а свещта да паля на всеки празник за по 5 мин. имаше и някакъв здравец,който трябваше да изхвърля в река. По време на баенето дочух, че казва да сме като рози с бодли и нещо за деца, в същото време ме поливаше с вода и захар. Беше категорична, че до 4 дни ние ще се съберем...е...не само не се събрахме, ами вече дори не си говорим. Та искам да попитам: на вас този ритуал не ви ли прилича, че е по-скоро за раздяла, а не за събиране? Бихте ли ми дали съвет какво да правя? Благодаря предварително!

Re: Магия или не

Здравейте,
пишете ми на имейла: arabskamagia@abv.bg