Return to Website

St Mary Macedonian Orthodox Church Forum

Forum for St Mary Macedonian Orthodox Church web site visitors

Forum za posetitelite na St Mary Macedonian Orthodox Church web site 

St Mary Macedonian Orthodox Church Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
Jakie aplikacje masz zainstalowane na swoim telefonie do zarządzania codziennymi obowiązkami?

Jakie aplikacje masz zainstalowane na swoim telefonie do zarządzania codziennymi obowiązkami?

Re: Jakie aplikacje masz zainstalowane na swoim telefonie do zarządzania codziennymi obowiązkami?

Na moim telefonie mam zainstalowane aplikacje takie jak Todoist lub Any.do , które pomagają mi organizować zadania i harmonogram dnia.

Re: Jakie aplikacje masz zainstalowane na swoim telefonie do zarządzania codziennymi obowiązkami?

Niedawno zainstalowałem kilka gier na moim telefonie

Re: Jakie aplikacje masz zainstalowane na swoim telefonie do zarządzania codziennymi obowiązkami?

Witaj! Jako entuzjasta technologii zawsze staram się być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Dlatego niedawno zainstalowałem anonimowa lokalizacja telefonu i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony. To nie tylko krok w przód w świecie technologicznym, ale także spokój ducha, wiedząc, że zawsze mam kontrolę nad tym, gdzie jest mój telefon i że mogę go szybko odnaleźć w przypadku potrzeby.